css

Vzkazy od rodičů

Chcete nám něco vzkázat? Napište na e-mail pohadkams@seznam.cz

Chtěli bychom celé školce a i všem co se na přípravách podíleli a věnovali tomu svůj cenný čas moc poděkovat za to, co vše pro děti děláte. Opět jsme seděli dojatí nad fotkami z aplikace a tak trochu nám bylo líto, že už dávno nejsme děti🤣 Při odchodu z domu to vypadalo na slzavé údolí, ale před školkou to jako mávnutím kouzelného proutku z děti spadlo a velmi rychle je Vaše kouzelná atmosfera vtáhla. Moc si toho ceníme a děkujeme za to množství zážitků a překvapení které pro děti s láskou chystáte, protože díky Vám jim zůstanou krásné vzpomínky a rozzářené očka v této bláznivé době.

Víme, že za tím stojí spousta příprav, času a práce a moc Vám za to děkujeme jste opravdu školka Pohádka 😀😀 krásný večer přejí B. ale myslím, že mluvíme za všechny rodiče..

Dobrý den,
prohlížím si fotky z dětského dnu a nemohu reagovat jinak. Chci Vám a celému Vašemu týmu říct ( a troufám si říci, že za všechny rodiče ) jedno veliké a obrovské DĚKUJI!

Tolik práce, přípravy a určitě i starostí s organizací a úklidem, to se jen tak nevidí. Tečou mi tu slzy, když vidím tolik šťastných obličejíčků.

Rozárka je ve školce moc šťastná, nadšená a když mi při vyzvedávání v autě řekne “maminko, mě se po tobě vůbec nestýskalo”, tak je to vlastně to nejhezčí, co můžu slyšet, protože vím, že je o ni krásně postaráno a to, co jsem teď viděla na fotkách, je jasný důkaz.

Klobouk dolů všem a ještě jednou VELIKÉ UPŘÍMNÉ DĚKUJI!

S přátelským pozdravem
K.K.