css

Vzkazy od rodičů

Chcete nám něco vzkázat? Napište na e-mail pohadkams@seznam.cz

Dále dělejte vše ta skvěle jako doposud. Pro mě je důležité, aby syn byl šťastný, spokojený a nebál se učit novým věcem. To se mu u Vás dostává. A za to Vám moc děkuji.

Jste úžasná mateřská školka! Děkujeme. Fantastická příprava dětí, vymakané (promyšlené) programy činnosti pro děti, skvělé nápady paní učitelek!

Díky stěhování jsme zažili více školek a ta vaše je prostě pohádka v pohádce. Děláte to skvěle a opravdu nemám co dodat. Stále žasnu, co dokážete vymyslet a udělat pro děti. Každá akce je vymakaná do posledního detailu a je vidět, že to děláte pečlivě a s láskou. Rozloučení s předškoláky bylo neskutečně dojemné a krásné. Dcera už teď po večerech brečí, že se jí bude po školce stýskat a nechci vidět, co bude, až se opravdu rozloučí. Myslím, že je to dostatečných důkaz o tom, že to co děláte, má smysl. Dle logopedky a budoucí třídní učitelky je perfektně předškolně připravena, její znalosti jsou nadprůměrné a je to hlavně vaše práce. Moc Vám za ní děkuji, udělali jste jí báječné školkové dětství.

Chceme celému personálu školky poděkovat za krásná léta s Vámi. Za to velké množství zážitků, které pro děti připravujete. Také za to, že svou práci děláte srdcem a díky Vám ty naše malé tříleté dětičky vyrostli ve velké nebojácné předškoláky. Akce pasování na předškoláky na zámku si troufám tvrdit, že je Váš majstrstyk, celá ta atmosféra byla nádherná. Jsme moc rádi, že jsme naše děti svěřili právě do Pohádky - neměnili bychom. Děkujeme.

Děkuji celému sboru za krásná léta, která mohly mé děti s vámi prožít. Děláte svou práci s láskou a nadšením. Školce přeji i nadále mnoho úspěchů a šťastných dětí.

Upřímný dík patří vedení školky, učitelkám a asistentkám za výuku a vzornou péči o děti. Přejeme všem zaměstnancům a celé školce pevné zdraví a vše nejlepší do dalších let.

Chtěla bych poděkovat paní ředitelce za kvalitní vedení MŠ. Zajištění zájmových akcí a kurzů pro děti a společných akcí pro rodiče a děti. Velký dík patří paním učitelkám, paní asistence, ve třídě Motýlků, které dětem připravovaly pestrý každodenní program a kvalitní předškolní přípravu. I díky nim chodila naše dcera do školky vždy s radostí a úsměvem a určitě bude na školku ráda vzpomínat.

Jste nejlepší školka na Mělníku! DĚKUJEME za ty léta péče, úsměvů a přípravy našich dětí do další fáze jejich života. Děkuji všem, celému personálu, ale hlavně třídě čertíků. Jste skvělé! 

Bylo nám ctí chodit do vaší pohádkové školky! DĚKUJEME! Co všechno pro děti děláte je prostě bomba. Oceňujeme pestrý program, usměvavé učitelky i asistentky, fotografie a zprávy na Twigsee, pravidelná přehled plateb… Celkové hodnocení 10 z 10, Děkujeme.

Chtěla bych celému učitelskému sboru (vč. personálu) moc poděkovat za krásné roky docházky mé dcery plné nových zážitků, zábavy, sebe rozvoje a vedení k samostatnosti. Dcera do školky chodila velmi ráda, byla zde moc spokojená. Školka jí bude už teď chybět a mně též.

Troufám si napsat, že do lepší školky se nemohla dostat  vámi ražené heslo „aby se u nás děti měly jako v pohádce“ je velmi přesné a celé ty roky tomu tak i bylo a za to obrovské DÍKY!! Děkuji za každý den, který mohla moje dcera strávit ve vaší školce. Jen tak dál. Není nic, co bych mohla vytknout. Moc děkujeme za vše a přejeme klidné a slunečné léto a v dalších letech plno zdraví a sil. 

Děkuji celému kolektivu školky za úžasný nápad - bláznivý týden, při kterém každé ráno stačilo říct: Copak tě dneska čeká? A dítě hup a už bylo z postele :)

Skvělý týden!

Krásné dny přeje P. a K.

Chtěli bychom celé školce a i všem co se na přípravách podíleli a věnovali tomu svůj cenný čas moc poděkovat za to, co vše pro děti děláte. Opět jsme seděli dojatí nad fotkami z aplikace a tak trochu nám bylo líto, že už dávno nejsme děti🤣 Při odchodu z domu to vypadalo na slzavé údolí, ale před školkou to jako mávnutím kouzelného proutku z děti spadlo a velmi rychle je Vaše kouzelná atmosfera vtáhla. Moc si toho ceníme a děkujeme za to množství zážitků a překvapení které pro děti s láskou chystáte, protože díky Vám jim zůstanou krásné vzpomínky a rozzářené očka v této bláznivé době.

Víme, že za tím stojí spousta příprav, času a práce a moc Vám za to děkujeme jste opravdu školka Pohádka 😀😀 krásný večer přejí B. ale myslím, že mluvíme za všechny rodiče..

Dobrý den,
prohlížím si fotky z dětského dnu a nemohu reagovat jinak. Chci Vám a celému Vašemu týmu říct ( a troufám si říci, že za všechny rodiče ) jedno veliké a obrovské DĚKUJI!

Tolik práce, přípravy a určitě i starostí s organizací a úklidem, to se jen tak nevidí. Tečou mi tu slzy, když vidím tolik šťastných obličejíčků.

Rozárka je ve školce moc šťastná, nadšená a když mi při vyzvedávání v autě řekne “maminko, mě se po tobě vůbec nestýskalo”, tak je to vlastně to nejhezčí, co můžu slyšet, protože vím, že je o ni krásně postaráno a to, co jsem teď viděla na fotkách, je jasný důkaz.

Klobouk dolů všem a ještě jednou VELIKÉ UPŘÍMNÉ DĚKUJI!

S přátelským pozdravem
K.K.