css

Vzkazy od rodičů

Chcete nám něco vzkázat? Napište na e-mail pohadkams@seznam.cz

Vážená paní ředitelko,

moc rádi bychom touto cestou prostřednictvím Vás poděkovali celému úžasnému kolektivu Mš Pohádka Sportovní za to, že našemu synovi umožnili krásně strávit tři roky svého života. Obzvláště pak paní učitelce Lence Sušírové a Báře Lisé za profesionální přístup, lidskost, odbornost v předávání vzdělávání a kreativitu s jakou přistupují nejen k dětem, ale i k nám rodičům. Za dětský úsměv a nadšení, které v dětech vzbuzujete. Dále mnohokrát děkujeme za to, jaké přátelské prostředí v této krásné školce je a funguje. Prostředí otevřené náruče, bezpečí, úcty a přirozeného respektu. Vážíme si Vaší práce a děkujeme za vytvoření nezapomenutelných vzpomínek nejen pro našeho syna, ale i pro nás - rodiče.

Děkujeme, budete nám chybět, jste úžasné!

S přátelským pozdravem
J. P. Š. a M. P.

Vážená paní ředitelko, milé paní učitelky,

naše mladší dcerka Dominika nastupuje v září do první třídy a tím pro nás nastal také smutný čas rozloučení s naší milovanou "Pohádkou" ve Sportovní. Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat nejen paní učitelce Martince a paní učitelce Nikolce, které měly naší Domču na starost ve třídě Žabiček, ale také paní učitelce Lence s paní učitelkou Barunkou od Motýlků a vůbec celému kolektivu zaměstnanců MŠ. Zpětně musíme zhodnotit, že jsme měli velké štěstí, že naše dcery (starší Natálka byla předškolák v r. 2020) mohly navštěvovat právě vaši školku. Ochota, vstřícnost, laskavost, profesionalita a hlavně chuť neustále vymýšlet něco nového - to je MŠ Pohádka! Co obzvláště oceňujeme, je nadšení a energie, se kterou byly pořádány mimoškolní aktivity - ať už šlo o každoroční zazimování školní zahrady spojené s opékáním buřtů, kurzy bruslení a plavání, přenocování předškoláků ve školce spojené vždy s nějakým supr programem a překvapením pro děti, a spousta dalších. Myslíme, že pro stížnost nejde člověk nikdy daleko, ale na chválu nezbývá čas ani prostor. Tak tady jedna pochvala je a je opravdu VELKÁ!!! Ve školce vždy panovala pohodová rodinná atmosféra, naše dcery do ní chodily rády a za to vám všem moc DĚKUJEME!!!
S pozdravem a přáním všeho nejlepšího do dalších let
M. a R. U.

Chtěli bychom celé školce a i všem co se na přípravách podíleli a věnovali tomu svůj cenný čas moc poděkovat za to, co vše pro děti děláte. Opět jsme seděli dojatí nad fotkami z aplikace a tak trochu nám bylo líto, že už dávno nejsme děti🤣 Při odchodu z domu to vypadalo na slzavé údolí, ale před školkou to jako mávnutím kouzelného proutku z děti spadlo a velmi rychle je Vaše kouzelná atmosfera vtáhla. Moc si toho ceníme a děkujeme za to množství zážitků a překvapení které pro děti s láskou chystáte, protože díky Vám jim zůstanou krásné vzpomínky a rozzářené očka v této bláznivé době.

Víme, že za tím stojí spousta příprav, času a práce a moc Vám za to děkujeme jste opravdu školka Pohádka 😀😀 krásný večer přejí B. ale myslím, že mluvíme za všechny rodiče..